بازدید اعضای انجمن علمی مدیریت ورزشی تهران از موزه المپیک

نشست اعضای انجمن علمی مدیریت ورزشی تهران با حضور دکتر حبیب هنری؛ دبیرکل انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، حسن رنگرز؛ رییس موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک و جمعی از چهره های نخبه و جوان مدیریت ورزشی استان تهران در محل موزه المپیک برگزار شد.

در این نشست؛ دکتر رنگرز با اعلام حمایت از فعالیت های انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران ابراز امیدواری کرد؛ نسل جدید مدیریت ورزشی در ایران نسلی است که می تواند مسئولیت های بزرگ مدیریتی را با شایستگی بدوش کشیده و در این مسیر سربلند خارج شود. رنگرز ابراز امیدواری کرد با تمام امکانات از فعالیت ها و برنامه های این انجمن جوان حمایت کند.
دکتر حبیب هنری؛ دبیرکل انجمن مدیریت ورزشی ایران نیز با تقدیر از تلاش های کمیته ملی المپیک برای اعتلای فرهنگ و تاریخ ورزش ایران افزود: امروز مدیران علمی ورزش کشور آماده پاسخ به نیازهای اجرایی فدراسیون های ورزشی و کمیسیون های مختلف کمیته ملی المپیک هستند و در این مسیر با تمام توان تلاش خواهند کرد.
دکتر رضا شجیع؛ رییس انجمن علمی مدیریت ورزشی تهران، از تحصیل کردگان نخبه و جوان مدیریت ورزشی به عنوان سرمایه های ورزش کشور یاد کرد و افزود: نباید نگران آینده ورزش کشور بود، چراکه امروز چهره های جوانی در بدنه ورزش کشور در حال دانش آموزی و کسب تجربه هستند که هر کدام در آینده می توانند پذیرای مسئولیت های کلیدی در ورزش کشور باشند و از این منظر انجمن علمی مدیریت ورزشی پیشرو و پرتوان فعالیت خواهد کرد.

انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران


تهران - بهجت آباد - خ پزشک - خ عضدی شمالی - ساختمان علامه طباطبایی،  پلاک 76، طبقه دوم، اتاق 215، کدپستی 1597633145 

شماره تماس:  81032224 (از ساعت 8 تا 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه)

موبایل: 09903969692 (از ساعت 8 تا 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه)

 

فکس:  88934105

کد پستی:1597633141

مسئول روابط عمومی: خانم سجده مرادی  

ایمیل انجمن:iranissma@gmail.com

 لطفا برای پیگیری مقالات تنها از طریق ایمیل نشریه trends.journal2019@gmail.com مکاتبه نمایید.   

 

 

ISSMA.IR

تم آبی     تم اصلی

کلیه حقوق این تارنما متعلق به انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران می باشد.