دومین جلسه هماهنگی چهارمین همایش علمی انجمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، دومین جلسه هماهنگی برای برگزاری هرچه بهتر چهارمین همایش علمی انجمن با حضور دکتر حبیب هنری دبیر انجمن برگزار شد. منوچهر زندی به عنوان مهمان در این جلسه حضور داشتند و به بیان نظرات خود در مورد برگزاری همایش پرداختند. همچنین دکتر فرشادتجاری، دکتر رضاشجیع و دکتر اکبر فریدفتحی از حاضران این جلسه بودند.

 

 

 

 

جلسه هماهنگی همایش ها و نشریه انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، صبح امروز 12 تیر جلسه هماهنگی چهارمین همایش ملی انجمن و جلسه نشریه انجمن در محل پردیس دانشگاه علامه و با حضور دکتر هنری دبیر انجمن و برخی از اعضا برگزار شد. در این جلسه مقرر شد تا دبیرخانه دائمی همایش ها و نشست های انجمن با تصویب هیات مدیره تشکیل شده و شیوه های علمی و اجرایی نوین برگزاری همایش ها مورد بررسی قرار گیرد. ضمنا با اعضای دبیرخانه، شاخص های مربوط به میزبانی همایش ها مورد تصویب قرار گیرد. در ادامه جلسه مربوط به نشریه رویکردهای نوین با حضور دکتر شعبانی بهار برگزار شده و گزارش های مربوط به نشریه توسط خانم مهدی زاده ارایه گردید.

 

 

جلسه هیات رییسه و روسای کمیته ها

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، اعضای انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران عصر امروز در محل پردیس دانشگاه علامه، در مورد برنامه های آتی انجمن به تبادل نظر پرداختند. در این جلسه علاوه بر ارزیابی عملکرد کمیته ها توسط سرکار خانم نعمت زاده، مقرر شد اعضا در مورد راهکارها و اقدامات لازم جهت راه اندازی نشریه انگلیسی زبان بررسی های لازم را به عمل بیاورند.

 

دومین جلسه سلسله نشست های گفت و گو و نقد علمی ورزش ایران

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، دومین نشست از سلسله نشست های گفت و گو نقد علمی ورزش ایران 25 اردیبهشت با مشارکت انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار می شود. محور نشست دوم به نقش دانشگاه ها در توسعه ورزش اختصاص دارد.  جمعی از اساتید به نام مدیریت ورزشی کشور در این نشست حضور خواهند داشت. علاقه مندان می توانند به صورت آزاد در این نشست حضور به هم رسانند.

فايل صوتی سخنرانی دكتر رضا شجیع در اولين نشست گفتگو و نقد علمی ورزش ايران

فايل صوتی سخنرانی دكتر رضا شجیع در اولين نشست گفتگو و نقد علمی ورزش ايران با محوريت  نقد كتب علوم ورزشی:

وضع موجود، محصول ساختار بيمار آموزشي و بنگاهي شدن نظام دانشگاهي است.

  

سایر اخبار

  • 1

انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران


تهران - خ کریم خان - ابتدای خ عضدی ساختمان معاونت فرهنگی  دانشگاه علامه طباطبایی  ط 2 اتاق 215 

شماره تماس:  81032224

موبایل: 09903969692

کد پستی:1597633141

مسئول روابط عمومی: خانم سجده مرادی  

ایمیل انجمن:iranissma@gmail.com

 لطفا برای پیگیری مقالات تنها از طریق ایمیل نشریه info@ntsmj.issma.ir مکاتبه نمایید.   

 

 

ISSMA.IR

تم آبی     تم اصلی

کلیه حقوق این تارنما متعلق به انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران می باشد.